buton

Betboo Giriş

Betboo Para Çekme

betboo para çekme

Betboo para çekme ile ilgili olarak elde ettiğiniz kazançların çekiminin tamamlanabilmesi için üyelik oluştururken vermiş olduğunuz bilgilerin tam, doğru ve eksiksiz olmasına özen göstermeniz gerekmektedir. Betboo sitesi çekim yapmış olduğunuz toplam para miktarının üst çekim sınırına ulaştığında belge talep edebilmektedir. Ayrıca yatırım veya çekim işlemleriniz için herhangi bir işlem ücreti veya komisyon alınmamaktadır.

Betboo ödeme yöntemleri beraber göz atacak olur isek:

Betboo Para Çekme

Betboo Banka Havalesi ile Ödeme:

Betboo oyunlarındaki kazancınızı çekebilmek için minimum bir tutar belirtilmemiş olup, 100.000 TL’ye kadar çekim işlemleriniz karşılanmaktadır. Herhangi bir işlem ücreti olmadan banka havalesi yöntemini kullanarak para çekim talimatı verebilirsiniz. Kazançlarınız 1 ile 5 gün arasında hesaplarınıza yollanmaktadır.

Betboo Visa Debit Kart ile Ödeme: 

Betboo’da visa debit kart ile doğrudan hesabınıza minimum 30 TL para çekim talimatı vererek gönderim yapabilirsiniz. Betboo tarafından belirlenen üst limit maksimum 7.000 TL olmaktadır. Kazançlarınız ise gün içerisinde hesaplarınıza yollanmaktadır.

Betboo Ecopayz ile Ödeme:

Betboo bahis sitesinde en güvenli sanal cüzdan sistemi olan Ecopayz ile minimum 200TL olacak şekilde 15.000TL ‘ye kadar para çekim talimatı verebilirsiniz. Kazançlarınız gün içerisinde hesaplarınıza yansıtılmaktadır.

Betboo Astropay ile Ödeme:

Betboo’da astropay ödeme yöntemi ile minimum 50TL ve maksimum 3,550TL para çekim talimatı verebilirsiniz. Vermiş olduğunuz para çekim talimatlarınız gün içerisinde hesaplarınıza gönderilmektedir.

Betboo para çekme talebi vermeden dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli husus bonus bakiyenizin çevrim şartlarına uygun olması ve istenen çevrimi tamamlamanız gerektiğidir. Bonus çevrimini tamamladıktan  sonra kolayca paranızı çekebilirsiniz.

Leave a Comment