buton

Betboo Giriş

Betboo Para Yatırma

betboo para yatirma

Betboo para yatırma işlemleri hakkında bilgi vermeden önce Betboo sitesine giriş ve kayıt işlemlerini tamamlanmasının ardından, Betboo sitesinin sunmuş olduğu ödeme seçeneklerini kullanarak nasıl para yatırabileceğinizi, ödeme alt ve üst limitlerini ve aktarım sürelerini sizler için bu yazımızda derledik.

Betboo para yatırma minimum yatırım miktarları ve süreleri;

Kredi kartı ile minimum yatırım miktarı:25₺ (anında)

EcoPayz ile minimum yatırım miktarı: 20 ₺ (anında)

AstroPay ile minimum yatırım miktarı:10 USD (anında)

Paykasa ile minimum yatırım miktarı: 10 EUR  (anında) olarak belirlenmiştir.

Betboo sitesine yatırabilecek maksimum yatırım miktarları ve süreleri;

Kredi kartı ile maksimum yatırım miktarı:1,150 ₺   (anında)

EcoPayz ile maksimum yatırım miktarı: 25,000 ₺   (anında)

AstroPay ile maksimum yatırım miktarı: 10.000 USD   (anında)

Paykasa ile maksimum yatırım miktarı: 5.000EUR  (anında)

olarak üst limitler belirlenmiştir.

Betboo yatırım işlemlerinizden herhangi bir komisyon talep etmemekte ve herhangi bir işlem ücreti alınmamaktadır. Alt ve üst limitleri belirtilen ödeme yöntemlerinin yatırım süreleri de ayrıca listeye eklenmiştir.

Betboo sitesinde tercih ettiğiniz para yatırma yöntemi ile yatırım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilir, yatırım yönteminize  göre sunulan bonus kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Betboo sitesinde bol alternatifli para yatırma seçenekleriyle sizleri bekliyor. Dilerseniz tercih ettiğiniz ödeme yöntemi ile para yatırma işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Para yatırma işleminde herhangi bir sorun yaşamanız durumunda 7 24 aktif olarak hizmet veren canlı destek ekibinden yardım alabilirsiniz.

Betboo casino oyunlarını denemek ve kazanç elde etmek için şimdi tek yapmanız gereken butonlarımız aracılığıyla güncel adrese eriştikten sonra, bir üyelik oluşturmak ve minimum 25 TL yatırım yaparak benzersiz oyun deneyimini yaşamak olacaktır.Herkese bol kazançlı günler dileriz.

Leave a Comment